Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

П. Вірський організував більше п'яти грандіозних концертів по всій Україні, ці концерти були першими з концертів які влаштовував ансамбль П. Вірського. Найменування цих самих грандіозних хореографічні постановки "Ляльки", "Ми з Україною", "Моряки", "Гопак", "Сестри", "Ой, під вишнею", "Чумацькі радощі", "повзунець", "Подоляночка", "Про що верба плаче "," Ми пам'ятаємо! "," Запорожці "та багато іншого.

Самий кавказький танець лезгинка

Самий кавказький танець лезгинка Одним з найбільш відомих і популярних танців серед усіх танців народів Кавказу по праву вважається лезгинка. Цей граціозний танець включає в себе досить чіткі і різкі випади, що робить його не схожим ні на один інший танець. Лезгинка - дуже старовинний кавказький танець, який чудово підкреслює мужність і дух виконавця.

Батьківщиною лезгинки є республіка Дагестан. Саме тут вперше виникла назва цього популярного і шанованого на Кавказі танцю. У свою чергу самій видовищною та цікавою для глядача будь-якої статі і віку є якраз дагестанська лезгинка.

Лезгинка, в якій суміщений м'який і граціозний дівочий танець з переміщенням на повільних темпах і швидкісний з заряджаючим ритмом чоловічий танець, нікого не може залишити байдужою.

Здебільшого лезгинка - це чоловічий танець. Лезгинку ніколи не танцюють одні тільки дівчата, тоді як танцюють лезгинку чоловіки - не рідкість. Жіноча лезгинка в загальноприйнятому весільному варіанті досить обмежена за кількістю переміщень і рухів у порівнянні з чоловічою.

За однією з версій, лезгінка спочатку була танцем воїнів, який дозволяв їм налаштуватися і набратися мужності перед боєм. Крім того, лезгінка була приводом для знайомства дівчата і хлопці. Оскільки дівчата не могли ходити вулицями одні, єдиним місцем знайомств були весілля. Покликавши танцювальним па вподобану дівчину, хлопець викликав її на танець. У лезгинку добре видно, як хлопець ніби заважає дівчині піти, всіляко перегороджує їй дорогу. При цьому під страхом смерті він не повинен у танці торкнутися її.

Зараз лезгинку танцюють на Кавказі, в східній і центральній частині Росії, в Ізраїлі і в багатьох інших країнах.

Безперечно одне, лезгінка - це дивовижний танець, який демонструє силу, спритність і мужність танцюючих її чоловіків, а також красу і грацію дівчат, що беруть участь в танці.

Еще танцевальные статьи