Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

Відомо з перших джерел, що появи ансамблю почалося з червня 1937 року. Метою створення відомого ансамблю Україні під ім'ям П. Вірського було заберечь національні традиції Україні, всіх звичаїв, різних обрядів які проводилися в ті роки українським народам. Виходячи з цих цілей ансамблю був створений народний танець з новими хореографічними постановками та мініатюрами, з сучасної і минулої житті нашого народу.

Школа

Дитяча хореографічна школа при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського створена в 1992 році за ініціативою і при безпосередній участі Генерального директора - художнього керівника, народного артиста України, Лауреата Державної премії ім. Т.Г.Шевченка, академіка, професора – Мирослава Вантуха, з метою пошуку, навчання і виховання обдарованих дітей, що згодом зможуть стати справжніми майстрами сцени і поповнити не тільки свій уславлений колектив, але й інші професійні хореографічні колективи України.Для реалізації цього задуму Мирославом Вантухом і директором - художнім керівником школи народною артисткою України – Валентиною Вантух була розроблена навчальна програма, сформований педагогічний колектив, до якого увійшли відомі педагоги, провідні балетмейстери - постановники України.

school01school02

В школі дітей професійно навчають класичному і народно - сценічному танцю, створюють умови для глибокого вивчення теорії і практики української народної хореографії.Валентина Вантух глибокий знавець української народної хореографії, в минулому прекрасна танцівниця, а сьогодні високопрофесійний педагог, робить все для процвітання школи.За ці роки вихованці школи разом з артистами ансамблю ім. П.Вірського побували з концертами у Франції, Італії, Бельгії, Люксембурзі, Іспанії, Данії та інших країнах світу, де їх виступи були високо оцінені спеціалістами, критиками та глядачами.

school03school04

Учні школи стали переможцями та лауреатами багатьох вітчизняних та міжнародних фестивалів і конкурсів. Юні виконавці є лауреатами телевізійного фестивалю "Браво - бравіссімо, діти - вундеркінди" в місті Кремоні (Італія, 1996 р.), дитячого фестивалю "Золота осінь Славутича" (1997 р., Україна), телевізійного фестивалю "Діти - зірки, дітям планети" (Амстердам, Голандія 1997 р.). Учні завоювали Гран - прі "за високу виконавську майстерність" на фестивалі "Слов'янський базар в Вітебську" в 1998 р.Виконання знаменитого "Гопака", "Гуцулки", "Волинської польки", "Коломийки", "Повзунця" та "Російської сюїти" юними артистами стали окрасою виступів Національного колективу.Тепер можна з великою відповідальністю говорити про те, що хореографічна школа – це нова яскрава грань життя і діяльності Національного ансамблю танцю України ім. П.Вірського по підготовці професійних виконавців народної хореографії, навчання і виховання цілої плеяди талановитої молоді для утвердження і пропаганди української танцювальної культури, це майбутнє української народної хореографії.

Також можемо Вам порадити школи - партнери: http://soulright.kiev.ua/kontakty.html

І школу танців на Осокорках: http://ebedidance.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=31&Itemid=54