Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

П. Вірський організував більше п'яти грандіозних концертів по всій Україні, ці концерти були першими з концертів які влаштовував ансамбль П. Вірського. Найменування цих самих грандіозних хореографічні постановки "Ляльки", "Ми з Україною", "Моряки", "Гопак", "Сестри", "Ой, під вишнею", "Чумацькі радощі", "повзунець", "Подоляночка", "Про що верба плаче "," Ми пам'ятаємо! "," Запорожці "та багато іншого.

Школа

Дитяча хореографічна школа при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського створена в 1992 році за ініціативою і при безпосередній участі Генерального директора - художнього керівника, народного артиста України, Лауреата Державної премії ім. Т.Г.Шевченка, академіка, професора – Мирослава Вантуха, з метою пошуку, навчання і виховання обдарованих дітей, що згодом зможуть стати справжніми майстрами сцени і поповнити не тільки свій уславлений колектив, але й інші професійні хореографічні колективи України.Для реалізації цього задуму Мирославом Вантухом і директором - художнім керівником школи народною артисткою України – Валентиною Вантух була розроблена навчальна програма, сформований педагогічний колектив, до якого увійшли відомі педагоги, провідні балетмейстери - постановники України.

school01school02

В школі дітей професійно навчають класичному і народно - сценічному танцю, створюють умови для глибокого вивчення теорії і практики української народної хореографії.Валентина Вантух глибокий знавець української народної хореографії, в минулому прекрасна танцівниця, а сьогодні високопрофесійний педагог, робить все для процвітання школи.За ці роки вихованці школи разом з артистами ансамблю ім. П.Вірського побували з концертами у Франції, Італії, Бельгії, Люксембурзі, Іспанії, Данії та інших країнах світу, де їх виступи були високо оцінені спеціалістами, критиками та глядачами.

school03school04

Учні школи стали переможцями та лауреатами багатьох вітчизняних та міжнародних фестивалів і конкурсів. Юні виконавці є лауреатами телевізійного фестивалю "Браво - бравіссімо, діти - вундеркінди" в місті Кремоні (Італія, 1996 р.), дитячого фестивалю "Золота осінь Славутича" (1997 р., Україна), телевізійного фестивалю "Діти - зірки, дітям планети" (Амстердам, Голандія 1997 р.). Учні завоювали Гран - прі "за високу виконавську майстерність" на фестивалі "Слов'янський базар в Вітебську" в 1998 р.Виконання знаменитого "Гопака", "Гуцулки", "Волинської польки", "Коломийки", "Повзунця" та "Російської сюїти" юними артистами стали окрасою виступів Національного колективу.Тепер можна з великою відповідальністю говорити про те, що хореографічна школа – це нова яскрава грань життя і діяльності Національного ансамблю танцю України ім. П.Вірського по підготовці професійних виконавців народної хореографії, навчання і виховання цілої плеяди талановитої молоді для утвердження і пропаганди української танцювальної культури, це майбутнє української народної хореографії.

Також можемо Вам порадити школи - партнери: http://soulright.kiev.ua/kontakty.html

І школу танців на Осокорках: http://ebedidance.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=31&Itemid=54