Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

Якщо згадати історію ансамблю то можна згадати що в 1940 році одні з найвідоміших балетмейстерів, Павло Вірський, а також Микола Болотов, зібрали великий колектив хореографів народного танцю Україні, і це було не просто грандіозна подія, це було перше на той час, подія такого Маштаков. Після чого хореографи які об'єдналися створили ансамбль пісні і танцю України. Він проіснував 11 років, і в 1951 році знову був реорганізований, після Декади українського літератури і мистецтва в місті Москва. Тепер він називався державний ансамбль танцю в Україні.

Тарантела - танцюємо до упаду

Тарантела - танцюємо до упаду Цей швидкий італійський народний танець має вкрай цікаву історію походження. За однією з версій танець названий так завдяки місту Таранто, де він в XV столітті і виник. Широке поширення тарантела отримала в Неаполі. Для скромних і нерішучих хлопців у той час танець був способом познайомитися з сподобалася дівчиною. Танець замінював слова, дівчина часто відповідала взаємністю, і тоді зав'язувався веселий танок, до якого приєднувалися всі присутні.

За іншою легендою тарантела зобов'язана своєю назвою павуку тарантула, який мешкає на півдні Італії. Згідно з повір'ям укус цього павука здатний викликати небезпечну хворобу і позбавити від неї здатний лише енергійний танець. Отрута павука нібито повинен вийти з організму укушеного з потом.

Тарантела - це швидкий і веселий танець в темпі 3 / 8, 6 / 8 або 12 / 8. Танець виконується під запальну музику, жести танцюючих пар чіткі і різкі, часто танцюючі підспівують енергійної мелодії. Мелодію для танцю часто грають на гітарі або тамбурині. На Сицилії до них приєднуються ще й кастаньєти. Тарантелу можна танцювати і в парі, часто в подружній парі, і соло. Танцюючі пари можуть утворювати коло, змінюючи напрямок його руху. Така форма тарантели особливо поширена на італійських весіллях.

Був час, коли тарантела була заборонена. У середні століття її любили танцювати жінки з найнижчих верств населення, отже, танець автоматично потрапляв до числа непристойних. Але поступово кількість любителів тарантели росло і поступово її почали танцювати і в знатних дворах Італії.

Поступово виникло безліч різновидів тарантелу: тарантела Монтемарано, тарантела Гаргано, неаполітанська тарантела, тарантели Калабрії, Сицилії та інші. У кожному регіоні тарантелу танцюють по-своєму, але скрізь її танцюють в незмінно бадьорому темпі.

Еще танцевальные статьи