Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

Якщо згадати історію ансамблю то можна згадати що в 1940 році одні з найвідоміших балетмейстерів, Павло Вірський, а також Микола Болотов, зібрали великий колектив хореографів народного танцю Україні, і це було не просто грандіозна подія, це було перше на той час, подія такого Маштаков. Після чого хореографи які об'єдналися створили ансамбль пісні і танцю України. Він проіснував 11 років, і в 1951 році знову був реорганізований, після Декади українського літератури і мистецтва в місті Москва. Тепер він називався державний ансамбль танцю в Україні.

ТНЕ WASHINGTON РОSТ

(8.11.2004)

"Дві години насолодження"

Національний ансамбль танцю України ім. Павла Вірського приїхав у наше місто, і в суботу ввечері дав концерт у концертному залі імені Кеннеді. Цьому колективу потрібна була лише половина першого танцю, щоб завести публіку і заставити усіх аплодувати без перерви на протязі двох годин.

Зараз колектив очолює Мирослав Вантух, видатна і талановита людина. Він експерт по культурі танців України. Його формула успіху – це пекельна праця у балетному залі 5 днів на тиждень по 8 годин на день. Він зберіг спадщину Павла Вірського і на рівні із своїми постановками він презентує світу творчість засновника і першого художнього керівника цього ансамблю, який після смерті П.Вірського був названий на його честь.

По праву цей ансамбль найкращий у світі. Такого рівня виконання Вашингтон ще не бачив. У концерті беруть участь 60 артистів і 15 музикантів. Під час танців артисти просто злітають над сценою, створюючи різноманітні малюнки, орнаменти. Всі рухи доведені до абсолютного рівня виконання, не зважаючи на дуже динамічну музику і складність самих рухів, артисти працюють як єдине ціле. Складається таке враження, що на сцені танцює не 60 осіб, а одна особа, настільки все синхронно. Можна подумати, що вони можуть танцювати з закритими очима і робити все ідеально точно і акуратно.

У концерті були представлені різноманітні танці по своїй манері виконання та темпу. Ми бачили і легендарних українських козаків і ліричні танці українських жінок.

Програма наповнена складною технікою, яка виконувалась просто відмінно, без найменшого натяку на помилку. Це досить складно зрозуміти, як вони це роблять і не падають, та ще й під музику. Легше сказати – робота цього колективу – це робота часового механізму "Ролекс" – без права на помилку чи збій.

Цей колектив просто супер і номер один у світі без всяких сумнівів.

І, як результат їхньої праці, глядачі були просто приголомшені рівнем концерту. Вони аплодували з початку до кінця концерту, не зупиняючись ні на секунду. Глядачі просто з глузду з'їхали. Вони нагороджували ансамбль ім. П.Вірського шквальними аплодисментами. А в кінці концерту, після найзнаменитішого українського танцю "Гопак" весь зал піднявся і аплодував так, що і глухий би почув.

Приходьте на наступний концерт цього легендарного і першокласного колективу у вашому місті. Ви отримаєте заряд енергії і позитивного настрою. Не дарма кажуть, що ансамбль ім. П.Вірського – це душа і серце українського танцю і самої України.

Ліза Трамер

Еще танцевальные статьи