Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

Якщо згадати історію ансамблю то можна згадати що в 1940 році одні з найвідоміших балетмейстерів, Павло Вірський, а також Микола Болотов, зібрали великий колектив хореографів народного танцю Україні, і це було не просто грандіозна подія, це було перше на той час, подія такого Маштаков. Після чого хореографи які об'єдналися створили ансамбль пісні і танцю України. Він проіснував 11 років, і в 1951 році знову був реорганізований, після Декади українського літератури і мистецтва в місті Москва. Тепер він називався державний ансамбль танцю в Україні.

THE NEW YORK TIMES

(09.11.2004)

"Здається, що це лише фольклорний ансамбль, але насправді усе набагато складніше і дивовижніше".

Молоді артисти із Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського просто злітають над сценою. Вони стрибають дуже високо, і при цьому не забувають про акторську майстерність. Дивлячись на їхні обличчя можна подумати, що це дуже легко та весело робити. Таке враження, що вони просто розважаються на сцені. Що стосується стрибків, то у глядача складається враження, що артисти подолали всі можливі рубежі і начебто на них не діє тяжіння землі. Вони просто зависають у повітрі.

Цей колектив по праву займає перше місце серед подібних груп. Це вищий клас майстерності і привабливості.

Я побувала на їхньому концерті в "Лехан центрі мистецтва і вистав" у неділю ввечері в Нью Йорку. Я була просто приголомшена концертом. Нажаль, такі групи велика рідкість, колектив ансамблю ім. Вірського комбінує ліричні танці і складні трюкові номери з дуже красивою і швидкою музикою .

Однозначно, це єдиний колектив серед собі подібних. Високий рівень артистизму, техніка – просто приголомшлива. Слово "професіонали" – це просто недооцінка цього колективу, це просто образа для артистів цього колективу. Вони давно переступили рубіж професіоналізму і пішли набагато далі.

У мене просто не вистачає слів, щоб передати свої почуття і емоції. Я не можу знайти слів для опису їх майстерності. Людство ще не придумало таких слів захоплення і задоволення, які дарує цей ансамбль глядачам у всьому світі.

Якщо сказати "Браво!" "Неперевершено!" – це не сказати нічого про цей колектив, у вас просто затамовується подих, і ви не можете ні говорити, ні рухатися під час концерту. Якщо ви хочете подивитися на українську культуру, дізнатися про історію України і зрозуміти душу і серце цієї країни, то приходьте на концерт ансамблю ім. Вірського, і ви самі все зрозумієте.

Анна Кисельгоф

Еще танцевальные статьи