Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

З 1955 по 1975 роки керівником ансамблю, а також організатором був один з найвідоміших артистів в СРСР, Лауреат Державної премії СРСР, Лауреат Державної премії України ім. Т. Шевченка - Павло Вірський.

Студія

Хореографічна студія при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України ім. П.Вірського була створена на базі ансамблю танцю у 1962 році згідно рішення Уряду України. За період з 1962 по 2004 роки студію закінчили більше 1200 випускників.Багато артистів - випускників студії отримали почесні звання "Заслужений артист України", "Народний артист України". Немало артистів виступають як у складі професійних колективів України, так і за кордоном.

dancehall1dancehall2

З молодими виконавцями працюють провідні майстри хореографічного мистецтва України. Серед них народні артисти України, заслужені артисти України, які мають великий досвід творчої та педагогічної діяльності. Майбутні виконавці готуються на матеріально-технічній базі Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського і мають для свого успішного творчого зростання усе необхідне.