Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

Якщо згадати історію ансамблю то можна згадати що в 1940 році одні з найвідоміших балетмейстерів, Павло Вірський, а також Микола Болотов, зібрали великий колектив хореографів народного танцю Україні, і це було не просто грандіозна подія, це було перше на той час, подія такого Маштаков. Після чого хореографи які об'єдналися створили ансамбль пісні і танцю України. Він проіснував 11 років, і в 1951 році знову був реорганізований, після Декади українського літератури і мистецтва в місті Москва. Тепер він називався державний ансамбль танцю в Україні.

Студія

Хореографічна студія при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України ім. П.Вірського була створена на базі ансамблю танцю у 1962 році згідно рішення Уряду України. За період з 1962 по 2004 роки студію закінчили більше 1200 випускників.Багато артистів - випускників студії отримали почесні звання "Заслужений артист України", "Народний артист України". Немало артистів виступають як у складі професійних колективів України, так і за кордоном.

dancehall1dancehall2

З молодими виконавцями працюють провідні майстри хореографічного мистецтва України. Серед них народні артисти України, заслужені артисти України, які мають великий досвід творчої та педагогічної діяльності. Майбутні виконавці готуються на матеріально-технічній базі Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського і мають для свого успішного творчого зростання усе необхідне.