Контакты

Адрес
252032, Украина, Киев, бульвар Шевченко 50-52

Вантух Валентина Владимировна
директор школы
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Подробнее...

История

П. Вирский организовал более пяти грандиозных концертов по всей Украине, эти концерты были первыми из концертов которые устраивал ансамбль П. Вирского. Наименование этих самых грандиозных хореографические постановки "Куклы", "Мы из Украины", "Моряки", "Гопак", "Сестры", " Ой, под вишней ", "Чумацкие радости", " повзунець "," Подоляночка "," О чем ива плачет ", " Мы помним! ", " Запорожцы " и многое другое.

ТНЕ WASHINGTON РОSТ

(8.11.2004)

"Дві години насолодження"

Національний ансамбль танцю України ім. Павла Вірського приїхав у наше місто, і в суботу ввечері дав концерт у концертному залі імені Кеннеді. Цьому колективу потрібна була лише половина першого танцю, щоб завести публіку і заставити усіх аплодувати без перерви на протязі двох годин.

Зараз колектив очолює Мирослав Вантух, видатна і талановита людина. Він експерт по культурі танців України. Його формула успіху – це пекельна праця у балетному залі 5 днів на тиждень по 8 годин на день. Він зберіг спадщину Павла Вірського і на рівні із своїми постановками він презентує світу творчість засновника і першого художнього керівника цього ансамблю, який після смерті П.Вірського був названий на його честь.

По праву цей ансамбль найкращий у світі. Такого рівня виконання Вашингтон ще не бачив. У концерті беруть участь 60 артистів і 15 музикантів. Під час танців артисти просто злітають над сценою, створюючи різноманітні малюнки, орнаменти. Всі рухи доведені до абсолютного рівня виконання, не зважаючи на дуже динамічну музику і складність самих рухів, артисти працюють як єдине ціле. Складається таке враження, що на сцені танцює не 60 осіб, а одна особа, настільки все синхронно. Можна подумати, що вони можуть танцювати з закритими очима і робити все ідеально точно і акуратно.

У концерті були представлені різноманітні танці по своїй манері виконання та темпу. Ми бачили і легендарних українських козаків і ліричні танці українських жінок.

Програма наповнена складною технікою, яка виконувалась просто відмінно, без найменшого натяку на помилку. Це досить складно зрозуміти, як вони це роблять і не падають, та ще й під музику. Легше сказати – робота цього колективу – це робота часового механізму "Ролекс" – без права на помилку чи збій.

Цей колектив просто супер і номер один у світі без всяких сумнівів.

І, як результат їхньої праці, глядачі були просто приголомшені рівнем концерту. Вони аплодували з початку до кінця концерту, не зупиняючись ні на секунду. Глядачі просто з глузду з'їхали. Вони нагороджували ансамбль ім. П.Вірського шквальними аплодисментами. А в кінці концерту, після найзнаменитішого українського танцю "Гопак" весь зал піднявся і аплодував так, що і глухий би почув.

Приходьте на наступний концерт цього легендарного і першокласного колективу у вашому місті. Ви отримаєте заряд енергії і позитивного настрою. Не дарма кажуть, що ансамбль ім. П.Вірського – це душа і серце українського танцю і самої України.

Ліза Трамер

Еще танцевальные статьи