Контакты

Адрес
252032, Украина, Киев, бульвар Шевченко 50-52

Вантух Валентина Владимировна
директор школы
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Подробнее...

История

П. Вирский организовал более пяти грандиозных концертов по всей Украине, эти концерты были первыми из концертов которые устраивал ансамбль П. Вирского. Наименование этих самых грандиозных хореографические постановки "Куклы", "Мы из Украины", "Моряки", "Гопак", "Сестры", " Ой, под вишней ", "Чумацкие радости", " повзунець "," Подоляночка "," О чем ива плачет ", " Мы помним! ", " Запорожцы " и многое другое.

Розвиток дитини: від танців до ігор

80129324 21Для повноцінного розвитку дитини дуже важливо, щоб вона займалась якомога більшим спектром різноманітних справ. Це й фізичний розвиток, і інтелектуальний, й розваги та ігри. Дуже корисно буде віддати свою дитини на танцювальний гурток, тому що це не тільки буде розвивати фізичні здібності та підтримувати тіло в тонусі для правильного росту, а ще й буде сприяти формуванню у дитини почуття смаку, красивих рухів, постійного слідкування за осанкою та своїм зовнішнім виглядом, за тим як ходити та як виглядати красиво в повсякденному житті та на сцені.

Для відпочинку та розвитку дитини в комп'ютерній орієнтації. Досить багато є різних варінтів таких ігор. Наприклад, можна в ігри для хлопчиків безкоштовно грати на сайтах, які спеціально направлені на дану тематику. Обирайте будь-яку гру: танчики, черепашки на мотоциклі, людину павук чи райський сад. Проте будьте уважні за тим, щоб дитина не грала в заборонені ігри, які можуть негативно вплинути на психіку та не спонукали до поганих дій чи думок.

Пам'ятайте, якщо дитина буде завжди зайнята чимось, причому різного направлення, то часу на дурні думки та спілкування з дітьми, які можуть негативно вплинути на Вашу дочку чи сину, не буде. Так, розплануйте графік дня погодинно. Наприклад, вранці розумова діяльність: книжки, малюнки, рукоділля, вдень танці, а ввечері ігри на комп'ютері. Не варто повністю відмовляти дитині в роботі з комп'ютером, так як зараз такі часи, що без цих знань просто неможливий розвиток. Й в школі дитина буде Вам навпаки дуже дякувати за це.

Еще танцевальные статьи