Контакты

Адрес
252032, Украина, Киев, бульвар Шевченко 50-52

Вантух Валентина Владимировна
директор школы
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Подробнее...

История

Если вспомнить историю ансамбля то можно упомянуть что в 1940 году одни из самых известных балетмейстеров, Павел Вирский, а также Николай Болотов, собрали большой коллектив хореографов народного танца Украины, и это было не просто грандиозное событие, это было первое на то время, событие такого маштака. После чего хореографы которые объединились создали ансамбль песни и танца Украины. Он просуществовал 11 лет, и в 1951 году снова был реорганизован, после Декады украинского литературы и искусства в городе Москва. Теперь он назывался государственный ансамбль танца в Украины.

Розвиток дитини: від танців до ігор

80129324 21Для повноцінного розвитку дитини дуже важливо, щоб вона займалась якомога більшим спектром різноманітних справ. Це й фізичний розвиток, і інтелектуальний, й розваги та ігри. Дуже корисно буде віддати свою дитини на танцювальний гурток, тому що це не тільки буде розвивати фізичні здібності та підтримувати тіло в тонусі для правильного росту, а ще й буде сприяти формуванню у дитини почуття смаку, красивих рухів, постійного слідкування за осанкою та своїм зовнішнім виглядом, за тим як ходити та як виглядати красиво в повсякденному житті та на сцені.

Для відпочинку та розвитку дитини в комп'ютерній орієнтації. Досить багато є різних варінтів таких ігор. Наприклад, можна в ігри для хлопчиків безкоштовно грати на сайтах, які спеціально направлені на дану тематику. Обирайте будь-яку гру: танчики, черепашки на мотоциклі, людину павук чи райський сад. Проте будьте уважні за тим, щоб дитина не грала в заборонені ігри, які можуть негативно вплинути на психіку та не спонукали до поганих дій чи думок.

Пам'ятайте, якщо дитина буде завжди зайнята чимось, причому різного направлення, то часу на дурні думки та спілкування з дітьми, які можуть негативно вплинути на Вашу дочку чи сину, не буде. Так, розплануйте графік дня погодинно. Наприклад, вранці розумова діяльність: книжки, малюнки, рукоділля, вдень танці, а ввечері ігри на комп'ютері. Не варто повністю відмовляти дитині в роботі з комп'ютером, так як зараз такі часи, що без цих знань просто неможливий розвиток. Й в школі дитина буде Вам навпаки дуже дякувати за це.

Еще танцевальные статьи