Contacts

Address
252032, Ukraine, Kiev, Shevchenko 50-52

Vantuh Valentina Vladimirovna
Director of Schools
Tel: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua 
virsky@starcom.net.ua 
virskycompany@mail.ru

More...

History

We know from first hand that the appearance of the ensemble began in June 1937. The purpose of the famous ensemble of Ukraine under the name P. Virsky was zaberech national traditions of the Ukraine, all the customs, ceremonies were held different in those years, the Ukrainian people. Based on these goals, the ensemble was created by folk dance with new choreography and miniatures, from the present and the past life of our people.

Розвиток дитини: від танців до ігор

There are no translations available.

80129324 21Для повноцінного розвитку дитини дуже важливо, щоб вона займалась якомога більшим спектром різноманітних справ. Це й фізичний розвиток, і інтелектуальний, й розваги та ігри. Дуже корисно буде віддати свою дитини на танцювальний гурток, тому що це не тільки буде розвивати фізичні здібності та підтримувати тіло в тонусі для правильного росту, а ще й буде сприяти формуванню у дитини почуття смаку, красивих рухів, постійного слідкування за осанкою та своїм зовнішнім виглядом, за тим як ходити та як виглядати красиво в повсякденному житті та на сцені.

Для відпочинку та розвитку дитини в комп'ютерній орієнтації. Досить багато є різних варінтів таких ігор. Наприклад, можна в ігри для хлопчиків безкоштовно грати на сайтах, які спеціально направлені на дану тематику. Обирайте будь-яку гру: танчики, черепашки на мотоциклі, людину павук чи райський сад. Проте будьте уважні за тим, щоб дитина не грала в заборонені ігри, які можуть негативно вплинути на психіку та не спонукали до поганих дій чи думок.

Пам'ятайте, якщо дитина буде завжди зайнята чимось, причому різного направлення, то часу на дурні думки та спілкування з дітьми, які можуть негативно вплинути на Вашу дочку чи сину, не буде. Так, розплануйте графік дня погодинно. Наприклад, вранці розумова діяльність: книжки, малюнки, рукоділля, вдень танці, а ввечері ігри на комп'ютері. Не варто повністю відмовляти дитині в роботі з комп'ютером, так як зараз такі часи, що без цих знань просто неможливий розвиток. Й в школі дитина буде Вам навпаки дуже дякувати за це.

Еще танцевальные статьи