Контакты

Адрес
252032, Украина, Киев, бульвар Шевченко 50-52

Вантух Валентина Владимировна
директор школы
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Подробнее...

История

П. Вирский организовал более пяти грандиозных концертов по всей Украине, эти концерты были первыми из концертов которые устраивал ансамбль П. Вирского. Наименование этих самых грандиозных хореографические постановки "Куклы", "Мы из Украины", "Моряки", "Гопак", "Сестры", " Ой, под вишней ", "Чумацкие радости", " повзунець "," Подоляночка "," О чем ива плачет ", " Мы помним! ", " Запорожцы " и многое другое.

Навіщо треба просувати сайт?

alt

Зараз кожна поважаюча себе компанія відкриває собі власний сайт, що цілком зрозуміло, адже саме сайт - це обличчя компанії. Це ж стосується і танцювальних ансамблів. На сайті зазвичай викладають інформацію про життя колективу, танцювальні новини, афіші концертів, фоторепортажі з виступів і репетицій і іншу корисну інформацію.

Однак, щоб сайт був життєздатним або потрібно збільшити відвідуваність сайту, то буде потрібно скористатися такою послугою як просування сайтів Львів просування сайтів Львів. Ще зовсім недавно наявність сайту у провідних танцювальних та музичних колективів було дивиною, але зараз важко уявити будь-яку компанію, яка не намагалася б вийти на простори всесвітньої павутини для залучення більшої кількості клієнтів і відвідувачів.

Сайт можна створити як самостійно (благо існує величезна кількість різних безкоштовних онлайн конструкторів), так і замовити у фірм, що спеціалізуються на їх розробці. У кожному із способів є свої переваги і недоліки: в першому випадку людині потрібно бути трохи дизайнером, Seo-копірайтером і т.д., а в другому все впирається у фінансові можливості. Але наявність сайту ще не гарантує того, що пошукові системи будуть видавати його в перших рядках при запиті, наприклад «Танці, самба, румба», тут необхідно докласти зусиль до просування сайту. Також як і зі створенням сайту можна піти двома шляхами. Якісний контент, яскраві відео і фото - це лише невелика частина того, що необхідно щоб розкрутити сайт і вивести його в лідери.

Якщо вирішили робити все самостійно, то потрібно розуміти, що таке PR, ТІЦ, анкор і зовнішні посилання, унікальні зображення, як проводять індексацію пошукові системи і багато іншого, що має істотне значення при просуванні сайту.

Якщо ж наймається команда для просування сайту, то потрібно лише чекати результат, займаючись репетиціями, узгодженням гастролей і іншої організаторською роботою, яка властива будь-якому танцювального або музичному колективу.

 

Розкручений сайт - це не тільки знаходження в топі Яндекса або Google, але і можливість заявити про себе величезній кількості людей, які могли лише випадково чути про колектив, але не мали можливості ознайомитися більш детально з їх роботами. Просування сайту - це можливість получити велику кількість користувачів і клієнтів, більш широку популярність, що виходить за межі регіону і охоплює не тільки країну, але й зарубіжжя.