Контакты

Адрес
252032, Украина, Киев, бульвар Шевченко 50-52

Вантух Валентина Владимировна
директор школы
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Подробнее...

История

П. Вирский организовал более пяти грандиозных концертов по всей Украине, эти концерты были первыми из концертов которые устраивал ансамбль П. Вирского. Наименование этих самых грандиозных хореографические постановки "Куклы", "Мы из Украины", "Моряки", "Гопак", "Сестры", " Ой, под вишней ", "Чумацкие радости", " повзунець "," Подоляночка "," О чем ива плачет ", " Мы помним! ", " Запорожцы " и многое другое.

Вибираємо подарунки!

Як приємно дарувати і отримувати подарунки! Ти більше якщо попереду якась важлива подія, наприклад, фінальний концерт колективу або день народження партнера по танцю, в такому випадку покупка подарунка стає просто необхідністю. Хочете здивувати своєю винахідливістю? Відмовтеся від банальних подарунків і піднесіть щось незвичайне і екстраординарне від магазину подарунків Event-cards Львів!

Як не помилитися у виборі подарунка?

altЯкщо ви танцюєте в колективі вже багато років, то, звичайно, добре розбираєтеся в смаках і захоплення своїх колег і тренерів. Одним подобається грати в настільні ігри, іншим - фотографувати навколишній світ, а третім - відпочивати на природі з наметами, шашликом і піснями під гітару. Інтереси у кожної людини настільки відрізняються, що тільки використовуючи індивідуальний підхід можна знайти саме такий подарунок, від якого він прийде в справжнє захоплення.

Звичайно ж, універсальні подарунки теж ніхто не відміняв. Вони будуть доречні, якщо намічається велике свято, і подарунки потрібно зробити всім і однакові. В такому випадку відмінно підійдуть тематичні подарунки. Наприклад, на новорічні свята купують новорічні сувеніри, навіть банальна чашка, але із зображенням символу року буде сприйнята «на ура». Є й інші свята, на які можна знайти оригінальні тематичні сувеніри - весілля, хеллоуїн, пасха і інші.

Якщо ж колектив бажає привітати свого тренера і віддячити йому за отримані вміння та виявлене терпіння, то краще вибрати подарунок відповідає його захопленням. Тим більше, коли подарунок купується спільно, то бюджет дозволяє вибрати по-справжньому якісну, корисну і оригінальну річ.

 

Найголовніше у виборі подарунка, розуміти, зрадіють йому чи ні. У цій справі не обійтися без фантазії, розуміння смаків людини і навіть хорошого почуття гумору. Подарунок повинен викликати позитивні емоції і запам'ятатися на довгі роки. Вибирайте подарунки заздалегідь, щоб не довелося купувати першу річ, що потрапила до рук у найближчому супермаркеті. Дивуйте, даруйте близьким щастя і втілюйте їх мрії!

Еще танцевальные статьи