Контакты

Адрес
252032, Украина, Киев, бульвар Шевченко 50-52

Вантух Валентина Владимировна
директор школы
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Подробнее...

История

Известно из первых источников, что появления ансамбля началось с июня 1937 года. Целью создания известного ансамбля Украины под именем П. Вирского было заберечь национальные традиции Украины, всех обычаев, разных обрядов которые проводились в те годы украинским народам. Исходя из этих целей ансамбля был создан народный танец с новыми хореографическими постановками и миниатюрами, из современной и прошлой жизни нашего народа.

Вибираємо подарунки!

Як приємно дарувати і отримувати подарунки! Ти більше якщо попереду якась важлива подія, наприклад, фінальний концерт колективу або день народження партнера по танцю, в такому випадку покупка подарунка стає просто необхідністю. Хочете здивувати своєю винахідливістю? Відмовтеся від банальних подарунків і піднесіть щось незвичайне і екстраординарне від магазину подарунків Event-cards Львів!

Як не помилитися у виборі подарунка?

altЯкщо ви танцюєте в колективі вже багато років, то, звичайно, добре розбираєтеся в смаках і захоплення своїх колег і тренерів. Одним подобається грати в настільні ігри, іншим - фотографувати навколишній світ, а третім - відпочивати на природі з наметами, шашликом і піснями під гітару. Інтереси у кожної людини настільки відрізняються, що тільки використовуючи індивідуальний підхід можна знайти саме такий подарунок, від якого він прийде в справжнє захоплення.

Звичайно ж, універсальні подарунки теж ніхто не відміняв. Вони будуть доречні, якщо намічається велике свято, і подарунки потрібно зробити всім і однакові. В такому випадку відмінно підійдуть тематичні подарунки. Наприклад, на новорічні свята купують новорічні сувеніри, навіть банальна чашка, але із зображенням символу року буде сприйнята «на ура». Є й інші свята, на які можна знайти оригінальні тематичні сувеніри - весілля, хеллоуїн, пасха і інші.

Якщо ж колектив бажає привітати свого тренера і віддячити йому за отримані вміння та виявлене терпіння, то краще вибрати подарунок відповідає його захопленням. Тим більше, коли подарунок купується спільно, то бюджет дозволяє вибрати по-справжньому якісну, корисну і оригінальну річ.

 

Найголовніше у виборі подарунка, розуміти, зрадіють йому чи ні. У цій справі не обійтися без фантазії, розуміння смаків людини і навіть хорошого почуття гумору. Подарунок повинен викликати позитивні емоції і запам'ятатися на довгі роки. Вибирайте подарунки заздалегідь, щоб не довелося купувати першу річ, що потрапила до рук у найближчому супермаркеті. Дивуйте, даруйте близьким щастя і втілюйте їх мрії!

Еще танцевальные статьи