Контакты

Адрес
252032, Украина, Киев, бульвар Шевченко 50-52

Вантух Валентина Владимировна
директор школы
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Подробнее...

История

Известно из первых источников, что появления ансамбля началось с июня 1937 года. Целью создания известного ансамбля Украины под именем П. Вирского было заберечь национальные традиции Украины, всех обычаев, разных обрядов которые проводились в те годы украинским народам. Исходя из этих целей ансамбля был создан народный танец с новыми хореографическими постановками и миниатюрами, из современной и прошлой жизни нашего народа.

Паспорт для поїздок на танцювальні турніри

cheshki dlya tancevКожного разу, як планується турнір, постає задача отримання візи. Враховуючи те що більшість всіх фестивалей та змагань відбувається в чужих країнах, причому це переважна більшість, яка прямує до 100%, то доцільно буде раз і на весь рік отримувати мультивізу на весь період та не переживати щоразу, як планується поїздка, що можуть з'явиться проблеми та чи встигнуть в посольстві все оформити. А тому потрібно наперед придумати всі варіанти срощення даного процесу.
Також завжди слідкуйте за тим, скільки сторінок залишилось в закордонному паспорті та чи буде місце для нових поїздок. Якщо сумнівається, то краще запитати у посла на прийомі, чи не потрібно задуматися над оформленням нового. Поцікавтесь, де зробити закордонний паспорт жителям м. Київ, знайдіть контакти тут http://zpassport.com.ua/, та дізнайтесь, скільки часу потрібно буде, щоб він був повністю оформлений. В Україні не являється проблемою зробити ще один паспорт, якщо попередній закінчився, а тому варто лише подати заявку, оплатити та почекати, коли оформлення буде завершено й можна буде сміло брати його в поїздки. Проте це не виключає необхідність брати з собою старий паспорт, тому що в посольстві можуть засумніватися, давати чи ні візу й попросити докази попередніх поїздок в цю країну в паспорті. Й взагалі дивно буде, якщо Ви скажете послу, що постійно подорожуєте на турніри по танцям, а паспорт пустий-пустісінький.
Для поїздок стосовно танців отримати візу не повинно бути проблемою, тому як завжди є запрошення, білет та підтревдження того, що поїздка виключно по робочій причині й є привід вертатися потім назад додому. Проте в будь-якому випадку готуватися потрібно ретельно й обов'язково брати всі документи, всі справи та ксерокопії, які вказані на сайті посольства. Будь-яка неточність чи будь-який сумнів можуть стати причиною відмови, а тому не варто бути самонадіяним, проте й переживати не варто, так як правильне дотримання всіх правил та правильне спілкування з послом не дадуть причини Вам відмовити. А тому готуйте документи, готуйте танець та всі необхідні з собою речі та по сідайте лише призвані місця! 
Еще танцевальные статьи