Контакты

Адрес
252032, Украина, Киев, бульвар Шевченко 50-52

Вантух Валентина Владимировна
директор школы
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Подробнее...

История

П. Вирский организовал более пяти грандиозных концертов по всей Украине, эти концерты были первыми из концертов которые устраивал ансамбль П. Вирского. Наименование этих самых грандиозных хореографические постановки "Куклы", "Мы из Украины", "Моряки", "Гопак", "Сестры", " Ой, под вишней ", "Чумацкие радости", " повзунець "," Подоляночка "," О чем ива плачет ", " Мы помним! ", " Запорожцы " и многое другое.

Паспорт для поїздок на танцювальні турніри

cheshki dlya tancevКожного разу, як планується турнір, постає задача отримання візи. Враховуючи те що більшість всіх фестивалей та змагань відбувається в чужих країнах, причому це переважна більшість, яка прямує до 100%, то доцільно буде раз і на весь рік отримувати мультивізу на весь період та не переживати щоразу, як планується поїздка, що можуть з'явиться проблеми та чи встигнуть в посольстві все оформити. А тому потрібно наперед придумати всі варіанти срощення даного процесу.
Також завжди слідкуйте за тим, скільки сторінок залишилось в закордонному паспорті та чи буде місце для нових поїздок. Якщо сумнівається, то краще запитати у посла на прийомі, чи не потрібно задуматися над оформленням нового. Поцікавтесь, де зробити закордонний паспорт жителям м. Київ, знайдіть контакти тут http://zpassport.com.ua/, та дізнайтесь, скільки часу потрібно буде, щоб він був повністю оформлений. В Україні не являється проблемою зробити ще один паспорт, якщо попередній закінчився, а тому варто лише подати заявку, оплатити та почекати, коли оформлення буде завершено й можна буде сміло брати його в поїздки. Проте це не виключає необхідність брати з собою старий паспорт, тому що в посольстві можуть засумніватися, давати чи ні візу й попросити докази попередніх поїздок в цю країну в паспорті. Й взагалі дивно буде, якщо Ви скажете послу, що постійно подорожуєте на турніри по танцям, а паспорт пустий-пустісінький.
Для поїздок стосовно танців отримати візу не повинно бути проблемою, тому як завжди є запрошення, білет та підтревдження того, що поїздка виключно по робочій причині й є привід вертатися потім назад додому. Проте в будь-якому випадку готуватися потрібно ретельно й обов'язково брати всі документи, всі справи та ксерокопії, які вказані на сайті посольства. Будь-яка неточність чи будь-який сумнів можуть стати причиною відмови, а тому не варто бути самонадіяним, проте й переживати не варто, так як правильне дотримання всіх правил та правильне спілкування з послом не дадуть причини Вам відмовити. А тому готуйте документи, готуйте танець та всі необхідні з собою речі та по сідайте лише призвані місця! 
Еще танцевальные статьи