Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

П. Вірський організував більше п'яти грандіозних концертів по всій Україні, ці концерти були першими з концертів які влаштовував ансамбль П. Вірського. Найменування цих самих грандіозних хореографічні постановки "Ляльки", "Ми з Україною", "Моряки", "Гопак", "Сестри", "Ой, під вишнею", "Чумацькі радощі", "повзунець", "Подоляночка", "Про що верба плаче "," Ми пам'ятаємо! "," Запорожці "та багато іншого.

Статті

варочная поверхность стеклокерамика

There are no translations available.

О том, что на кухне самое главное, думаю, никто спорить не будет. Это конечно кухонная плита. Все большей популярностью пользуются сейчас варочные поверхности. Они бывают разные: и газовые, и электрические, и зависимые, и независимые. Так что купить варочную панель, которая Вам подойдет, совсем не трудно. Главное определиться с бюджетом и можно идти в магазин, а можно и в интернет-магазин, например по адресу http://qp.ua/hobs/ Вы можете просмотреть и выбрать то что понравилось.

Читати далі: варочная поверхность стеклокерамика

 

Народный французский танец менуэт

There are no translations available.

Народный французский танец менуэтМенуэт — это старинный народный французский танец, который, пережив на несколько столетий другие возникшие одновременно с ним танцы, сыграл важнейшую роль в развитии бального и сценического танца.

Французское «menuet» происходит от «menu» и означает «маленький, мелкий». С французского «menu pas» переводится как «маленький шаг». Таким образом, становится понятно, что танец назван так благодаря характерным ему маленьким па.

Родиной происхождения менуэта считают Бретань. Здесь его исполняли как нигде непосредственно и просто.

Читати далі: Народный французский танец менуэт

 

Ірландський народний танець

Ірландський народний танець Ірландський народний танець стає все популярнішим з кожним днем. Можна сказати, що ірландський танець за своїм духом та емоційної спрямованості у чомусь близький російському народу.

Ірландський народний танець сформувався в кінці 19-го століття. Це був час Гельській Ліги, в завдання якої входило розвиток і збереження ірландської культури. Трохи пізніше виникла Комісія ірландських танців, основною метою якої було вироблення стандартів виконання і організація змагань з ірландським танцям, а також їх суддівство.

Читати далі: Ірландський народний танець

   

Тарантела - танцюємо до упаду

Тарантела - танцюємо до упаду Цей швидкий італійський народний танець має вкрай цікаву історію походження. За однією з версій танець названий так завдяки місту Таранто, де він в XV столітті і виник. Широке поширення тарантела отримала в Неаполі. Для скромних і нерішучих хлопців у той час танець був способом познайомитися з сподобалася дівчиною. Танець замінював слова, дівчина часто відповідала взаємністю, і тоді зав'язувався веселий танок, до якого приєднувалися всі присутні.

Читати далі: Тарантела - танцюємо до упаду

 

Халіджі - «танець волосся»

Халіджі -« танець волосся » Халіджі, народний танець жителів Перської затоки і Йорданії, вражає своєю красою всіх, хто бачить його вперше. Це споконвічно жіночий танець, який танцюють жінки для жінок. Отже, зупинимося детальніше на жіночому халіджі, або «танці волосся».

Найбільш поширений цей танець у Саудівській Аравії, Омані, Кувейті, Катарі, Бахрейні, ОАЕ. Танець халіджі виконує пара або група жінок, рідко - соло. Танець має імпровізаційний характер і традиційно виконується на святкуваннях або зустрічах, наприклад, весіллях. Часто жінки танцюють халіджі на своїй половині будинку під акомпанемент жінок-музикантів.

Читати далі: Халіджі - «танець волосся»

   

Сторінка 9 з 11