Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

П. Вірський організував більше п'яти грандіозних концертів по всій Україні, ці концерти були першими з концертів які влаштовував ансамбль П. Вірського. Найменування цих самих грандіозних хореографічні постановки "Ляльки", "Ми з Україною", "Моряки", "Гопак", "Сестри", "Ой, під вишнею", "Чумацькі радощі", "повзунець", "Подоляночка", "Про що верба плаче "," Ми пам'ятаємо! "," Запорожці "та багато іншого.

Статті

Гопак - народний танець і бойове мистецтво

Гопак, народний нтанец Якщо говорити про танцювальному мистецтві, то візитною карткою Україна споконвіку є гопак. У нашій країні важко знайти ансамбль народної творчості, в репертуарі якого не було б гопака. Але далеко не всі знають, що гопак - це не тільки захоплюючий своєю красою і міццю танець, але і вид бойового мистецтва.

Бойовий гопак - це бойове мистецтво, яке об'єднує ударну і кидкову техніку з пластикою танцю гопак. Для бойового гопака властиве використання захоплень і блоків, а також нанесення ударів руками і ногами.

Читати далі: Гопак - народний танець і бойове мистецтво

 

mytansi.com – все о танцевальных направлениях

There are no translations available.

mytansi.com – все о танцевальных направлениях

Интересуетесь ли Вы современными танцами? Хотите ли Вы узнать еще больше о существующих танцевальных культурах? Под какую музыку исполняется тот или иной танец? Сайт mytansi.com поможет ответить на эти, и некоторые другие вопросы.

Читати далі: mytansi.com – все о танцевальных направлениях

   

Сторінка 11 з 11