Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

Відомо з перших джерел, що появи ансамблю почалося з червня 1937 року. Метою створення відомого ансамблю Україні під ім'ям П. Вірського було заберечь національні традиції Україні, всіх звичаїв, різних обрядів які проводилися в ті роки українським народам. Виходячи з цих цілей ансамблю був створений народний танець з новими хореографічними постановками та мініатюрами, з сучасної і минулої житті нашого народу.

Статті

Гопак - народний танець і бойове мистецтво

Гопак, народний нтанец Якщо говорити про танцювальному мистецтві, то візитною карткою Україна споконвіку є гопак. У нашій країні важко знайти ансамбль народної творчості, в репертуарі якого не було б гопака. Але далеко не всі знають, що гопак - це не тільки захоплюючий своєю красою і міццю танець, але і вид бойового мистецтва.

Бойовий гопак - це бойове мистецтво, яке об'єднує ударну і кидкову техніку з пластикою танцю гопак. Для бойового гопака властиве використання захоплень і блоків, а також нанесення ударів руками і ногами.

Читати далі: Гопак - народний танець і бойове мистецтво

 

mytansi.com – все о танцевальных направлениях

There are no translations available.

mytansi.com – все о танцевальных направлениях

Интересуетесь ли Вы современными танцами? Хотите ли Вы узнать еще больше о существующих танцевальных культурах? Под какую музыку исполняется тот или иной танец? Сайт mytansi.com поможет ответить на эти, и некоторые другие вопросы.

Читати далі: mytansi.com – все о танцевальных направлениях

   

Сторінка 11 з 11