Контакти

Адреса
252032, Україна, Київ, бульвар Шевченка 50-52

Вантух Валентина Володимирівна
директор школи
тел: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua
virsky@starcom.net.ua
virskycompany@mail.ru

Детальніше...

Історія

П. Вірський організував більше п'яти грандіозних концертів по всій Україні, ці концерти були першими з концертів які влаштовував ансамбль П. Вірського. Найменування цих самих грандіозних хореографічні постановки "Ляльки", "Ми з Україною", "Моряки", "Гопак", "Сестри", "Ой, під вишнею", "Чумацькі радощі", "повзунець", "Подоляночка", "Про що верба плаче "," Ми пам'ятаємо! "," Запорожці "та багато іншого.

Статті

Сімд - народний осетинський танець

Сімд - народний осетинський танець Улюбленим народним танцем і символом усього народу Осетії є красивий хороводу танець сімд. Цей танець танцювали і танцюють до цього дня і грузини, і кабардинці, і інші народи Кавказу.

Назва танцю «сімд» на осетинському не означає назву якогось певного танцю, а є іменником, що утворене від дієслова "сімин", що в перекладі з осетинського означає «танцювати масовий осетинський танець ».

Читати далі: Сімд - народний осетинський танець

 

Сіртакі - «майже народний» грецький танець

Сіртакі -« майже народний »грецький танець При згадці про народне грецькому танці першим і єдиним в голову приходить сіртакі. Багато хто з нас упевнені, що сіртакі для греків є чимось на зразок гопака для українців, у той час як цей танець не є народним грецьким танцем і навіть не надто популярний в Греції.

У 1964 р. на зйомках фільму «Gorba The Greek» («Грек Зорба») в Голлівуді виконавець головної ролі Ентоні Куінн мав у фінальній частині танцювати народний танець «сиртос». Цей танець був поширений і дуже популярний на острівній частині Греції.

Читати далі: Сіртакі - «майже народний» грецький танець

 

Хоровод - давня російська танець

Хороводи Російський хоровод, будучи настільки ж стародавнім, як і наше життя, здавна прикрашав і звеселяли життя наших предків.

хороводи в російській народному побуті існує безліч. Поєднання рухи великої маси людей з піснею є характерною ознакою хороводу. Водіння хороводу проводиться по колу. Учасники дійства тримаються за кінці носових хусток або за руки. Також руки можуть бути вільно опущені.

Читати далі: Хоровод - давня російська танець

   

Самий кавказький танець лезгинка

Самий кавказький танець лезгинка Одним з найбільш відомих і популярних танців серед усіх танців народів Кавказу по праву вважається лезгинка. Цей граціозний танець включає в себе досить чіткі і різкі випади, що робить його не схожим ні на один інший танець. Лезгинка - дуже старовинний кавказький танець, який чудово підкреслює мужність і дух виконавця.

Батьківщиною лезгинки є республіка Дагестан. Саме тут вперше виникла назва цього популярного і шанованого на Кавказі танцю. У свою чергу самій видовищною та цікавою для глядача будь-якої статі і віку є якраз дагестанська лезгинка.

Читати далі: Самий кавказький танець лезгинка

 

Український народний танець і його історія

Український народний танець і його історія Протягом всієї історії українського народу розвивався і збагачувався новими відтінками і настроями і український народний танець. Ви знайдете в ньому все: м'який гумор, велич перемог і героїзм боротьби, радість творчої праці і завзяту веселість. Життя українського народу була радше драматична, ніж весела. Про це можна судити по піснях і танцях жінок, які журяться про свою нелегку жіночу долю. Чоловіче населення України постійно відображало набіги завойовників, а на жіночі плечі лягав весь нелегкий труд. Козацтво привнесло в пісню і танець тему боротьби і волі, непримиренності до ворогів, волелюбності і життєрадісності.

Читати далі: Український народний танець і його історія

   

Сторінка 10 з 11