Contacts

Address
252032, Ukraine, Kiev, Shevchenko 50-52

Vantuh Valentina Vladimirovna
Director of Schools
Tel: (+38-044) 236 96 00

E-mail
mail@virsky.com.ua 
virsky@starcom.net.ua 
virskycompany@mail.ru

More...

History

We know from first hand that the appearance of the ensemble began in June 1937. The purpose of the famous ensemble of Ukraine under the name P. Virsky was zaberech national traditions of the Ukraine, all the customs, ceremonies were held different in those years, the Ukrainian people. Based on these goals, the ensemble was created by folk dance with new choreography and miniatures, from the present and the past life of our people.

Навіщо треба просувати сайт?

There are no translations available.

alt

Зараз кожна поважаюча себе компанія відкриває собі власний сайт, що цілком зрозуміло, адже саме сайт - це обличчя компанії. Це ж стосується і танцювальних ансамблів. На сайті зазвичай викладають інформацію про життя колективу, танцювальні новини, афіші концертів, фоторепортажі з виступів і репетицій і іншу корисну інформацію.

Однак, щоб сайт був життєздатним або потрібно збільшити відвідуваність сайту, то буде потрібно скористатися такою послугою як просування сайтів Львів просування сайтів Львів. Ще зовсім недавно наявність сайту у провідних танцювальних та музичних колективів було дивиною, але зараз важко уявити будь-яку компанію, яка не намагалася б вийти на простори всесвітньої павутини для залучення більшої кількості клієнтів і відвідувачів.

Сайт можна створити як самостійно (благо існує величезна кількість різних безкоштовних онлайн конструкторів), так і замовити у фірм, що спеціалізуються на їх розробці. У кожному із способів є свої переваги і недоліки: в першому випадку людині потрібно бути трохи дизайнером, Seo-копірайтером і т.д., а в другому все впирається у фінансові можливості. Але наявність сайту ще не гарантує того, що пошукові системи будуть видавати його в перших рядках при запиті, наприклад «Танці, самба, румба», тут необхідно докласти зусиль до просування сайту. Також як і зі створенням сайту можна піти двома шляхами. Якісний контент, яскраві відео і фото - це лише невелика частина того, що необхідно щоб розкрутити сайт і вивести його в лідери.

Якщо вирішили робити все самостійно, то потрібно розуміти, що таке PR, ТІЦ, анкор і зовнішні посилання, унікальні зображення, як проводять індексацію пошукові системи і багато іншого, що має істотне значення при просуванні сайту.

Якщо ж наймається команда для просування сайту, то потрібно лише чекати результат, займаючись репетиціями, узгодженням гастролей і іншої організаторською роботою, яка властива будь-якому танцювального або музичному колективу.

 

Розкручений сайт - це не тільки знаходження в топі Яндекса або Google, але і можливість заявити про себе величезній кількості людей, які могли лише випадково чути про колектив, але не мали можливості ознайомитися більш детально з їх роботами. Просування сайту - це можливість получити велику кількість користувачів і клієнтів, більш широку популярність, що виходить за межі регіону і охоплює не тільки країну, але й зарубіжжя.

Еще танцевальные статьи